Co zyskujesz w subskrypcji

Korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich

Ciesz się stałą zniżką i ceną

W subskrypcji cieszysz się stałą zniżką w wysokości do 15% na każde zamówienie. Dajemy również gwarancję niezmiennej ceny subskrybowanych produktów.

Daj się zaskoczyć

Lubisz niespodzianki? My też! Ale jeszcze bardziej lubimy je robić. Będąc naszym subskrybentem spodziewaj się darmowej niespodzianki kilka razy w roku.

Używaj tylko tego czego potrzebujesz

Kupując nasze produkty dbasz o swoje zdrowie i środowisko. Dostajesz od nas tylko to czego potrzebujesz i tylko tyle ile potrzbujesz. Tylko tyle i aż tyle.

Jak zacząć

To proste, jak skład naszych suplementów

  1. Wybierz opcję subskrypcji na stronie wybranego produktu lub produktów.

  2. Zdecyduj jak często chcesz otrzymywać nasze produkty. Nasze certyfikowane suplementy diety dostarczą Ci niezbędne witaminy i minerały.

  3. Podaj numer karty w procesie zakupu i gotowe! zajmiemy się tym, żeby nigdy nie zabrakło ci twoich ulubionych suplementów.

Twoja swoboda jest najważniejsza

Czyli jak działa subskrypcja

Łatwo zarządzaj subskrypcją

W każdej chwili możesz zmienić zawartość zamówienia, termin dostawy czy metodę płatności.

Pssst Możesz zmienić adres dostawy, żeby zrobić komuś prezent!

Anuluj w dowolnym momencie

Nie potrzebujesz więcej suplementów lub zmieniłeś zdanie? Anuluj subskrypcję kiedy tylko chcesz!

Pssst Możesz też zapauzować subskrypcję i wrócić do niej jednym kliknięciem!

Zmieniaj, testuj, baw się!

Chcesz przetestować inne suplementy? Nie ma problemu! Wybierz, który produkt mamy Tobie wysłać następnym razem!

Pssst Testuj nasze różne produkty, żeby znaleźć to co najlepiej Ci odpowiada.
zobacz produkty

FAQ

Co zyskam dzięki subskrypcji?

Zamawiając w subskrypcji oszczędzasz czas i pieniądze. Zyskujesz stałą zniżkę -15% na wszystkie produkty, które subskrybujesz i nie musisz pamiętać o składaniu kolejnych zamówień.

Jak anulować subskrypcję?

Wystarczy, że w prawym górnym rogu na stronie intenson.pl wybierzesz "zarządzaj subskrypcją". Następnie zostaniesz przekierowany do swojego konta subskrybenta. Aby zrezygnować z subskypcji w prawym górnym rogu wybierz "anuluj". Natomiast rekomendowaną opcją jest spauzowanie subskrypcji.

Czy mogę wstrzymać subskrypcję?

Jasne! Możesz w każdej chwili zmienić swoją subskrypcję lub ją spauzować, logując się do panelu zarządzania subskrypcją na stronie Intenson lub klikając bezpośrednio w link w mailu potwierdzającym Subskrypcję.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Stany magazynowe są na bieżąco aktualizowane. To, co jest w sklepie jest również fizycznie dostępne u nas na magazynie. Czas realizacji zamówienia jest błyskawiczny i trwa zazwyczaj 1 dzień.

Jak mogę rozpocząć subskrypcję?

Na stronie wybranego produktu wybierz opcję Subskrypcja zamiast opcji Zakup Jednorazowy. W trakcie płatności podaj dane swojej karty płatniczej i gotowe!

Czy mogę zmienić adres dostawy lub sposób płatności w subskrypcji?

Oczywiście. Adres dostawy i preferowaną formę płatności możesz zmienić, logując się do panelu zarządzania subskrypcją na stronie Intenson lub klikając bezpośrednio w link w mailu potwierdzającym Subskrypcję.

Co, jeśli płatność się nie powiedzie?

Zdarza się. W tym wypadku spróbujemy pobrać płatność ponownie w kolejnych dniach. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić dane płatności przez swoje konto Klienta.

Czy mogę zmienić termin następnej dostawy w subskrypcji?

Tak. Termin dostawy możesz zmienić w każdym momencie logując się do swojego konta Klienta Intenson bądź klikając bezpośrednio w link w mailu potwierdzającym Subskrypcję.