INTENSON oficjalnie sponsorem E.LECLERC MOYA Radomki Radom!

INTENSON oficjalnie sponsorem E.LECLERC MOYA Radomki Radom!

28 września Intenson podpisał umowę na bycie oficjalnym sponsorem E.LECLERC MOYA Radomki Radom w sezonie 2020/2021.

Zgodnie z misją marki Intenson aktywnie angażuje się w projekty, które wspierają zdrowy styl życia. Tym razem wsparcie otrzymał klub sportowy E.LECLERC MOYA Radomka, której Intenson stał się oficjalnym sponsorem.

W poniedziałkowe popołudnie w siedzibie Klubu została podpisana umowa sponsorska, która otwiera nie tylko nowy rozdział dla marki Intenson, ale również dla E.LECLERC MOYA Radomka.

„Cieszymy się, że firma Intenson dołącza do Rodziny Radomki. Produkty firmy idealnie komponują się ze sportowym i zdrowym trybem życia zawodniczek” – powiedział przy podpisaniu umowy Łukasz Kruk, Dyrektor Klubu.

„Współpraca z E.LECLERC MOYA Radomką to kolejny etap rozwoju naszej marki. Sportowy i przede wszystkim zdrowy tryb życia to wspólnie wyznawane przez nas wartości. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie i nasze produkty, przyczynią się do sukcesów w tym sezonie” – powiedział Prezes Intenson p. Michał Lasocki.

Klub siatkarski kobiet E.LECLERC MOYA Radomka to klub z tradycjami założony w 1971 roku. W ciągu pierwszej dekady swojej działalności awansował do I ligi, w której uczestniczył przez kilka sezonów.