O nas

Intenson to foodtech specjalizujący się w produkcji i sprzedaży superfoods i suplementów diety w Europie. Wyróżnia nas silny, dynamiczny rozwój własnego e-commerce oraz mocny eksport zagraniczny. Jesteśmy skupieni na promocji marki własnej.

Naszą misją jest szerzenie dostępu do zdrowej żywności i innowacyjnych produktów dietetycznych. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce z certyfikatami potwierdzającymi wysoką jakość naszych produktów: IFS, BIO, SMETA oraz wdrożony standard AOECS dla produktów bezglutenowych.

Nasz zespół


  • Michał Lasocki
    ZAŁOŻYCIEL I PREZES ZARZĄDU
    Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Biznes Międzynarodowy. W 2007 roku zaczął prowadzić swoją pierwszą działalność – e-Commerce z herbatami ziołowymi i yerba mate. Biznes sprzedał po niemal 10. latach, w 2016 roku. Od 2011 zaczął pełnić rolę założyciela i prezesa Intenson Europe i rozpoczął sprzedaż w różnych kanałach sprzedaży. Pierwszymi produktami marki były: superfoods, żywność funkcjonalna, naturalne słodziki i oleje. Obecnie zajmuje się strategią biznesową, E-commerce i sprzedażą eksportową.

  • Radosław Łodziato
    DYREKTOR FINANSOWY
    Jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie w 1997 roku ukończył Ekonomię. W 2009 roku miał okazję wziąć udział w programie dla menedżerów i kadry kierowniczej pod auspicjami Harvard Business School. Zajmuje się zarządzaniem finansami, produkcją i logistyką marki Intenson. Jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółką holdingową notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako dyrektor finansowy wprowadził dwie spółki na główny parkiet GWP. Ma na swoim koncie liczne kursy z zakresu zarządzania, zarządzania ludźmi, organizacji czasu pracy, motywacji, zarządzania zmianą, prawa i rachunkowości.

 

Kontakt dla inwestorów: inwestorzy@intenson.pl
Informacja o Emitencie i warunkach oraz zasadach ofertyhttps://zainwestuj.intenson.pl/wp-content/uploads/2022/05/Intenson_dokument-informacyjny.pdfZobacz stronę z emisją akcji w crowdfundingu udziałowym: https://zainwestuj.intenson.pl/ 

Ogłoszenie:
Intenson_ogłoszenie 440 ksh.pdf

Dokumenty:

STATUT

Intenson dokument informacyjny:

DOKUMENT

Intenson suplement nr 1

SUPLEMENT NR 1

Suplement nr 2 do informacji o emitencie i warunkach oraz zasadach oferty

SUPLEMENT NR 2

Komunikat aktualizacyjny ws. przedłużenia zapisów:

KOMUNIKAT

INFORMACJA O DOKONANIU PRZYDZIAŁU AKCJI SERII B INTENSON S.A.

INFORMACJA

Zawiadomienie o zwołaniu ZWZA INTENSON S.A. :

ZAWIADOMIENIE