BEESWEET to marka naturalnych, innowacyjnych, zdrowych produktów stworzona przez polsko - amerykańską modelkę, aktorkę, osobowość telewizyjną, gospodynię programu TOP MODEL oraz aktywistkę praw zwierząt - Joannę Krupę. Kierowana głęboką miłością do życia, ludzi i naszej planety, pragnie zmienić złe nawyki żywieniowe oraz stworzyć świat wypełniony miłością i wejść na drogę zdrowego rozwoju w symbiozie z naszą planetą. Joanna chce zająć się przyczynami ludzkiej obojętności wobec cierpienia oraz tendencji do nienawiści, agresji i przemocy, którą wyniszczamy środowisko naturalne i siebie nawzajem. BEESWEET jest kolejnym krokiem we wspieraniu ludzi na drodze do szczęśliwego i zdrowszego życia. Asia pragnie by konsumenci sięgający po produkty firmowane jej nazwiskiem zapomnieli na chwilę o problemach, zobowiązaniach i obowiązkach. Produkty mają dawać maksymalnie dużo szczęścia i pozwalać się w pełni relaksować. Zdrowe odżywianie nie musi wymagać od Ciebie wielu wyrzeczeń, trudnych diet i nowych nawyków. Wystarczy odrobina inteligentnego podejścia w doborze kupowanych produktów. Ktoś kiedyś powiedział – jesteś tym, co jesz. To, co jemy, ma bowiem kluczowy wpływ zarówno na kondycję naszego organizmu, jak i na jego zdrowie oraz nasze samopoczucie na co dzień. Do prawidłowego funkcjonowania nasz organizm potrzebuje odpowiednich składników odżywczych. Natura ma w sobie wszystko, co jest Ci potrzebne do bycia zdrowym, witalnym i pełnym energii! BEESWEET zwraca uwagę na to co jesz i z kim😊

FUNDAMENTY MARKI: JAKOŚĆ I ZDROWIE

#beesweet

Celebruj wdzięczność i życie, buduj samoświadomość i towarzysząca temu dobrą oraz słodką energię. Dziel się nią z innymi. Chcemy, by użytkownicy naszej marki poczuli, że robią sobie najlepszy z możliwych prezentów, słodką przerwę w ciągu dnia, "częstują" innych dobrym składem, radością i miłością.

 

#beegreen

Etyka działań i troska o środowisko naturalne to dla nas priorytet. Dlatego nasze produkty są naturalne, a wszystkie opakowania powstają z surowców nadających się do recyklingu.

 

#beesmart

Nasze produkty są wielozadaniowe - świetna przekąska, pierwsze i drugie śniadanie, słodki podarunek, zastrzyk energii. Jakość i bezpieczeństwo używanych przez nas surowców potwierdzają certyfikaty


#beehappy

Chcemy wspólnie z naszymi konsumentami celebrować każdą chwilę, codzienność i czerpać satysfakcję z małych i pozornie zwykłych rzeczy. Bądźmy wdzięczni za wszystko!

Produkty

Sold out

Sold out

Sold out

Sold out

Siła rażenia dobrem jest najmocniejsza!

Jako producent zdrowej żywności, odczuwamy szczególną potrzebę dzielenia się nimi z innymi.

Zdecydowaliśmy, że przez cały czas ….% obrotu internetowego sklepu internetowego przekazywany będzie na cele charytatywne, a o projektach przez nas wspieranych będziemy Was informować na bieżąco. Wszystkie serca na pokład!

 

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Dołącz do #beesweet!

Otrzymuj informacje o najlepszych promocjach i nowościach.

Dziękujemy!
This field is required