Despacho en 24 horas. El costo de la entrega es de 15 euros.

Najlepsze pomysły na prezent

Święta to doskonała okazja, aby sprawić uśmiech na twarzach najbliższych. Jeśli nie masz pomysłu, jaki upominek podarować swoim bliskim, poniżej mamy dla Ciebie kilka propozycji – nie tylko atrakcyjnie wyglądające, ale również zdrowe i praktyczne.

Zestawy Yerba Mate – dla amatorów Yerba Mate ale również dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z tym napojem. Yerba Mate pochodzi z Ameryki Południowej, gdzie mieszkańcy nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez łyku tego energetycznego napoju. Doskonała, jako alternatywa dla kawy.

Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne, aby zaparzyć Yerbę Matę – naczynko, bombillę i yerba mate. Do wyboru dwie wersje: klasyczna i energia. Zestaw energia zawiera yerbę matę dodatkowo wzbogaconą guaraną i żeń szeniem.

Kolageny – to nasze bestsellery i wiemy od Was, że lubicie obdarowywać nimi swoich najbliższych, również bez okazji. Nasze kolageny mają jedną z największych dawek kolagenu na rynku. Nie zawierają żadnych substancji zwiększających masę tabletki. W ofercie mamy kolageny pochodzenia zwierzęcego, jak i rybiego (morskie). Dla tych, którzy chcą wzmocnienia efektu polecamy kolageny wzbogacone witaminą C i kwasem hialuronowym.

Olejek CBD – 100% naturalna substancja, która współpracuje z naszym układem endokannabinoidowym. Prowadzone badania wskazują na jego potencjał leczniczy w wielu schorzeniach m.in. w leczeniu różnego rodzaju bólów np. migreny, bezsenności, trądziku, nadwagi, a nawet jako walce z uzależnieniem od nikotyny.

Superfoods i zdrowe zamienniki cukru – prawdziwa troska wyrażona jest dbaniem o zdrowie i dobre samopoczucie drugiej osoby, dlatego paczka zdrowych produktów to idealny wybór na prezent. W ofercie mamy sporo odżywczych superfoods, które będą wartościowym dodatkiem do smoothie, koktajli, owsianki, czy musli. Do tego możemy dobrać zdrowe zamienniki cukru tj. erytrytol, ksylitol, cukier kokosowy, czy cukier z agawy.