Prezes Intenson: Sieci handlowe są coraz bardziej zainteresowane superfoods

M.Lasocki

Ostatnio rynek superfoods w Polsce coraz mocniej się rozwija. Widzimy tu ogromny potencjał, szczególnie, że sieci handlowe coraz chętniej nawiązują współpracę z takimi firmami jak nasza – zapewnił podczas IX FRSiH Michał Lasocki, prezes Intenson Europe.

– Mamy dużą nadzieję na dalszy rozwój współpracy z sieciami handlowymi. Stawiamy też na rozwój oferty, w tym roku planujemy wprowadzić ok. 10 nowych produktów. Stawiamy na nowe segmenty, już nie tylko na produkty sypkie, ale również pakowane, gotowe do spożycia – dodał Michał Lasocki.
Zdaniem prezesa Intenson Europe polski konsument jest coraz bardziej świadomy i coraz chętniej sięga po żywność ekologiczną i prozdrowotną.

 

Pan Michał Lasocki był prelegentem tegorocznego Forum Rynku Spożywczego i Handlu, wziął udział w debatach: „Sprzedawaj emocje zamiast produktów – nowe wyzwania dla marketerów” oraz „Innowacje na start – prezentacje innowatorów i start-upów przed Forum Ekspertów”.

 

Intenson to innowacyjna polska marka, która specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji zdrowej żywności, w tym również produktów określonych mianem superfoods. Firma istnieje od 2007 roku.

 

http://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/prezes-intenson-sieci-handlowe-sa-coraz-bardziej-zainteresowane-superfoods-video,135800.html

shop

SKLEP INTERNETOWY

Kup nasze produkty online

business

KLIENT BIZNESOWY

Strefa zakupów hurtowych.