Wywiad z Michałem Lasockim – założycielem i właścicielem firmy Intenson

lasocki

Cały mój biznes zaczął się tak naprawdę od sprzedaży online. 8 lat temu ruszyliśmy ze sklepem internetowym Yerba Mate Store, w którym oferowaliśmy klientom yerbę i akcesoria z nią związane. (…) Już od samego początku byłem zainteresowany rozszerzeniem asortymentu. Chciałem oferować Polakom coraz więcej dobrych jakościowo produktów – opowiada Michał Lasocki– założyciel i właściciel firmy Intenson.

Twoja firma zajmuje się dystrybucją i sprzedażą w Polsce produktów popularnie określanych mianem „zdrowa żywność”. Opowiedz proszę jak to wszystko się zaczęło?


Cały mój biznes zaczął się tak naprawdę od sprzedaży online. 8 lat temu ruszyliśmy ze sklepem internetowym Yerba Mate Store, w którym oferowaliśmy klientom yerbę i akcesoria z nią związane. Bombille, tykwy, termosy i inne produkty z Argentyny. Ten, kto choć raz w życiu spróbował Yerba Mate, ten wie o czym mówię. Już od samego początku byłem zainteresowany rozszerzeniem asortymentu. Chciałem oferować Polakom coraz więcej dobrych jakościowo produktów.

Kiedy nastąpił moment przełomowy?
W 2011 roku. Właśnie wtedy na rynku pojawiła się marka Intenson. Wyszliśmy ze sklepu internetowego do szerszej dystrybucji. Zatrudniliśmy handlowców i wspólnymi siłami udało nam się krok po kroku wejść do sklepów ze zdrową żywnością i sieci handlowych. Dziś bez problemu kupisz nasze produkty np. w Tesco czy Stokrotce.

shop

SKLEP INTERNETOWY

Kup nasze produkty online

business

KLIENT BIZNESOWY

Strefa zakupów hurtowych.